כתבה במגזין "מיס מנדלה"

כתבה במגזין "מיס מנדלה"

"בסטודיו של 'חשיבה יוצרת' ניתן להנות מסדנאות וקורסים בתחום האומנות, מאירועים פרטיים מותאמים אישית, פעילות גיבוש, מסיבות יומולדת, מסיבות רווקות ועוד. הקהל הפוקד את הסטודיו כולל אנשים חובבי אמנות ויצירה, המחפשים מקום בו יוכלו להתפתח, אבל גם קהל הסקרנים שלא התנסו באמנות מעולם אבל תמיד היו סקרנים ואנשים אשר בטוחים שהם לא אמנים ולא יוכלו להיות – אבל מוכנים לנסות. את המידע על הסדנאות והקורסים ניתן לקרוא באתר של 'חשיבה יוצרת'."

קרא עוד  
כתבה במגזין "עצמאיות מהבטן"

כתבה במגזין "עצמאיות מהבטן"

״המעבר שלי לעצמאות לא קרה ברגע״ מספרת יפעת. ב-2013 היא הייתה בעיצומה של כתיבת הדוקטורט, תהליך שהיה לה ארוך וקשה. במטרה להתרענן קצת ולעשות משהו גם בשביל הנפש, היא הגיעה באופן מקרי לקורס Art Journaling – יומן ויזואלי בכפר סבא. ״איך שהגעתי לקורס, הרגשתי כמו ב׳עליסה בארץ הפלאות׳. נכנסתי דרך פתח המערה וגיליתי עולם קסום מלא בהפתעות״. היא מחייכת בהתרגשות.

קרא עוד  
ראיון עם מירב שקד

ראיון עם מירב שקד

פרויקט 'אני באה אליכן' מורכב מפגישה שלי עם היוצרת, ראיון כתוב, פודקאסט, ויצירה אישית בעקבות שיר שלי. מזמינה אותך, הפעם, להכיר יפעת לביא. במסגרת שיתוף הפעולה בפרוייקט 'אני באה אליכן' הזמנתי את יפעת לבחור שיר שכתבתי שיהווה לה השראה לעבודת יצירה פרי ידה.

קרא עוד  
בָּרוּשְקָה מארחת עצמאיות: יפעת לביא "חשיבה יוצרת"

בָּרוּשְקָה מארחת עצמאיות: יפעת לביא "חשיבה יוצרת"

יפעת הקימה את סטודיו "חשיבה יוצרת" בכפר סבא והרגישה שהגיעה הביתה! בראיון היא מספרת איך היא התגלגלה למקצוע שלה, מי עזרו לה בדרך וגם לא מעט טיפים מנצנצים לעצמאיות כמו: מה היא טכניקת פומודורו ואיך היא יכולה לעזור לעצמאיות, למה את לא וונדרמן (אפילו שאת גיבורת על) ולמה כדאי לך לפרגן והרבה! מוזמנת להכיר את יפעת ולשאוב מלא השראה

קרא עוד